Turistům prosinec 2020 – členské příspěvky 2021

Vážení přátelé, spolupochodníci, kamarádi

I na podzim roku 2020 nám koronavirus zasáhl do naší činnosti, takže jsme museli některé akce zrušit.

Tím pádem nám odpadl prosincový výlet do Štramberku, nekonal se Šlapáček, neposeděli jsme v listopadu u videa. Zatím netušíme, zda budeme moci uskutečnit výlety z kraje roku 2021, určitě vás budeme informovat, jakmile budeme mít potřebné informace.

Je prakticky jisté, že se v lednu nebude konat výroční členská schůze. Ta bude muset počkat do okamžiku, kdy budou povolené vnitřní akce pro 100 účastníků. Jakmile nám situace dovolí, budeme vás všechny informovat. Zatím předpokládám, že zůstane úterý od 17 hodin v klubovně zahrádkářů.

I když nebudeme v lednu schůzovat, jsou věci, které musíme vyřešit.

V prvé řadě je zapotřebí do konce ledna 2021 zaplatit členské příspěvky na rok 2021. Protože není jisté, jestli se uvidíme v lednu na nějakém výletu, prosím vás o zaplacení členského příspěvku na bankovní účet našeho odboru. Číslo našeho účtu je 239509941, banka 0300. Pro identifikaci plátce prosím uveďte číslo vašeho průkazu KČT jako variabilní symbol, do zprávy pro příjemce napište vaše jméno a rodné číslo (vysvětlím dále)

Máme 3 druhy členství – základní, rozšířené a TOP. Rozšířené členství přidává oproti základnímu navíc předplatné časopisu Turista (a slevu 50% na konkrétní turistickou potřebu), TOP členství pak ještě zdarma 1 mapu, 1 průvodce SaD a 1 turistickou potřebu.  Pokud máte zájem o rozšířené (nebo TOP) členství, informujte prosím co nejdřív Pavlínu Zaviatičovou, protože zvýhodněné předplatné časopisu Turista se musí vyřídit ještě v letošním roce.

Výše členských příspěvků pro rok 2021:

členstvíZákladníRozšířenéTOP
Junior220 Kč620 Kč1400 Kč
Dospělý310 Kč710 Kč1540 Kč
Senior220 Kč620 Kč1400 Kč
Rodinné570 Kč970 Kč1710 Kč
Výše členských příspěvků pro rok 2021

Do kategorie Junior spadá ten člen, který v roce 2021 dosáhne věku 25 let a mladší

Do kategorie Senior spadá ten člen, který v roce 2021 dosáhne věku 61 let a starší

Rodinné členství – max. 2 osoby nad 25 let věku a nejméně 1 dítě (vnouče) do 25 let věku

Podle novely zákona 115/2001 Sb z roku 2019 se zřizuje Rejstřík sportu jako informační systém veřejné správy. Podle § 3e, odst. 2, bodu c) zapisují sportovní organizace žádající o podporu ze státního rozpočtu u sportovců mimo jiných údajů také rodné číslo a pouze na tyto členy mohou dostat podporu. Z tohoto důvodu vás žádám o sdělení tohoto údaje (při platbě členských příspěvků).

Na výroční členské schůzi jste se také hlásivali na vícedenní akce roku. V roce 2021 předpokládáme 3 takovéto akce – v květnu dvoudenní (8. a 9. května) výlet na Tišnovsko, v srpnu týdenní pobyt v Krkonoších (7. až 14. srpna) a v září (24. až 28. září) výlet na Broumovsko. Jakmile budeme znát ceny zájezdů a termíny splatnosti záloh, tuto informaci vám předáme a současně sdělíme, jakým způsobem se na akce můžete přihlásit. Nemá cenu se hlásit již teď, z důvodu rovnosti šancí na předčasné přihlášky nebude brán zřetel (při případném „převisu“ přihlášených o pořadí rozhoduje jednak aktivita [účast na akcích] v roce 2020, jednak čas pořadí přihlášení).

Poslední informace k členské schůzi pak je to, že na výroční členská schůzi v roce 2021 bude volen nový výbor odboru. Proto bych chtěl požádat ty z vás, kteří by byli ochotni (v případě zvolení) pracovat po další čtyři roky ve výboru našeho odboru a rozvíjet dále naši činnost, aby mi napsali na můj e-mail  (cestmir.dolejsi@post.cz).

Za Výbor KČT Petřvald předseda

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.