Výroční členská schůze

Vážení přátelé

Epidemiologická situace se zlepšila, (většina) omezení, týkajících se naší činnosti byla odvolána, proto jsme mohli po více než půl roce obnovit činnost našeho klubu.

Podařily se nám od konce května již dva úspěšné výlety –  pravda v trochu modifikovaných trasách, protože možnost cestování (zvláště hromadného) na Slovensko je zatím ještě omezená. Do konce první poloviny sezony nás čeká ještě jeden výlet, 26. června, do oblasti Zábřežské vrchoviny. Čeká nás také tuto sobotu (19. 6. ) brigáda na Prašivé. V létě pak putování po Krkonoších  a od poslední srpnové soboty zahájíme podzimní část naší turistické sezony, tentokrát už snad nezasaženou  žádnými omezeními.

Jednou z akcí, které se v původně plánovaném termínu nemohla uskutečnit, je výroční členské schůze našeho odboru. Protože stanovy KČT nám ukládají povinnost členskou schůzi každoročně uskutečnit, a také protože v letošním roce končí funkční období výboru odboru, zvoleného před čtyřmi lety, rozhodli jsme se , jakmile to situace umožnila, tuto schůzi svolat.

Výroční členská schůze odboru KČT Petřvald se uskuteční v úterý 22. června 2021 od 17:00 hod, tentokrát ne v klubovně ČSZ, ale v sále Kulturního domu Petřvald (to je ta budova, u níž začíná a končí trasa Petřvaldského šlapáčku ), s tím že od 16:30 si můžete vyřídit své členské záležitosti. Jedním z bodů programu bude volba výboru našeho odboru na následující čtyři roky.

Velmi se omlouvám, že tuto informaci zveřejňuji takto pozdě. Budu velmi rád, jestliže si ve  svém jistě nabitém programu najdete skulinku a schůze se v co nejhojnějším počtu zúčastníte.

Všechny Vás srdečnězdravím a velmi se těším na naše setkání.

Čestmír Dolejší

předseda KČT Petřvald

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.