Kalendář akcí

 

Opavsko Staré Těchanovice – Jánské Koupele – Vikštejn – Podhradí 21•13 km
9.března 2024 Odjezd: Karviná 7:05, Petřvald 7:20, Havířov 7:30, OV-Penny/Shopping 7:40/7:45 H. Kubinová
         

 

Ždánický les Diváky – Boleradice – Mandloňové sady – Hustopeče 22•11,5 km
23.března 2024 Odjezd: Karviná 5:05, Petřvald 5:20, Havířov 5:30, OV-Penny/Shopping 5:40/5:45 J. Šiřina
         

 

Vizovická vrchovina Lidečko – Lačnovské skály – Klášťov – Vizovice 21•14•8,5 km
6.dubna 2024 Odjezd: Karviná 6:05, Petřvald 6:20, Havířov 6:30, OV-Jeremenko 6:40 P. Zaviatičová
         

 

Kysuce Lutiška – Zlieň – Černatín – Rovné – Hladký vrch – Kysucké n. Mesto 17•10 km
20.dubna 2024 Odjezd: Petřvald 6:20, Havířov 6:30, Karviná 6:45 J. Šiřina
         

 

Vysočina    
1.–5.května 2024 Odjezd: Karviná 5:05, Petřvald 5:20, Havířov 5:30, Ostrava 5:40 M. Minková
         

 

Hrubý Jeseník Lipová-Lázně – Šerák – Keprník – Vozka – Pasák – Branná 25•15•8 km
11.května 2024 Odjezd: Karviná 5:05, Petřvald 5:20, Havířov 5:30, OV-Penny/Shopping 5:40/5:45 H. Kubinová
         

 

Petřvald Smažení vaječiny  
18.května 2024   Petřvald u Hepa 14:00 hod V. Pavelek
           

 

Malá Fatra Turie – Skalka – Minčol – Pod Kojšovou – Strečno 22•18•10 km
25.května 2024 Odjezd: Petřvald 5:20, Havířov 5:30, Karviná 5:45 T. Kaňa
         

 

Vel’ká Fatra Hubová – Nad Hlbokou – Magura – Chabdzová – Šiprúň – Podsuchá 19•15•9 km
8.června 2024 Odjezd: Petřvald 5:20, Havířov 5:30, Karviná 5:45 J. Šiřina
         

 

Nízké Tatry Ludrová – Hučiaky – Salatín – Vyšný Sliač – Partizánska Lupča 25•19,5•13 km
22.června 2024 Odjezd: Petřvald 5:20, Havířov 5:30, Karviná 5:45 J. Šiřina
         

 

Slavkovský les    
10. – 17. srpna 2024 Odjezd: Karviná 6:05, Petřvald 6:20, Havířov 6:30, Ostrava 6:40 H. Kubinová
         

 

Západné Tatry Račkova dolina – Jakubiná – Hrubý vrch – Klin – Račkova dolina 23•20•14 km  
31.srpna 2024 Odjezd: Petřvald 5:20, Havířov 5:30, Karviná 5:45 J. Šiřina
           

 

Malá Fatra Štefanová – V. Rozsutec – Stoh – Poludňový grúň – Štefanová 17•12•8,5 km  
14.září 2024 Odjezd: Petřvald 5:20, Havířov 5:30, Karviná 5:45 T. Kaňa
           

 

Nízký Jeseník Budišov – Vildštejn – Guntramovice – Červená hora – Budišov 25•14,5•10 km
28.září 2024 Odjezd: Karviná 7:05, Petřvald 7:20, Havířov 7:30, OV-Penny/Shopping 7:40/7:45 T. Kaňa  
           

 

Kysuce Čadca – Zákopčie – Vrchrieka – Tábor – Kysucké Nové Mesto                                          26•22•9 km
12.října 2024 Odjezd: Petřvald 6:20, Havířov 6:30, Karviná 6:45 T. Kaňa
         

 

Petřvald Petřvaldský šlapáček – XIII. ročník 18•12•5 km  
19.října 2024 Start: Kulturní dům Petřvald 8:30 ÷ 10:00 SKS + Výbor
           

 

Podzvičínsko    
26.–28.října 2024 Odjezd: Karviná 5:05, Petřvald 5:20, Havířov 5:30, OV-Penny/Shopping 5:40/5:45 M. Szlaur
         

 

Moravskoslezské Beskydy Hodslavice – Prameny Zrzávky – Trojačka – Zašová 16•15•8 km
9.listopadu 2024 Odjezd: Karviná 7:05, Petřvald 7:20, Havířov 7:30, OV-Jeremenko 7:40 M. Minková
         

 

Nízký Jeseník Litultovice – Melč – Filipovice – Štáblovice 19•16•9 km
23.listopadu 2024 Odjezd: Karviná 7:05, Petřvald 7:20, Havířov 7:30, OV-Penny/Shopping 7:40/7:45 M. Minková
         

 

  Posezení u videa  
26.listopadu 2024   Klubovna ČSZ Petřvald 16:30 Výbor
         

 

Podbeskydská pahorkatina Místek – Olešná – Kubánkov – Kozlovice 15•10 km
7.prosince 2024 Odjezd: Karviná 8:05, Petřvald 8:20, Havířov 8:30, OV-Jeremenko 8:40 M. Minková
         

 

Ostravsko Maršálův výstup na Emu  
1. ledna 2025 Start: Vše bude upřesněno J. Kubíček
           

 

Novoroční vycházka Kunčice pod Ondřejníkem – Ondřejník – Lhotka 15•10 km
4.ledna 2025 Odjezd: Karviná 8:05, Petřvald 8:20, Havířov 8:30, OV-Jeremenko 8:40 H. Kubinová
         

 

  Výroční členská schůze  
21. ledna 2025   Kulturní dům Petřvald 16:30 (oficiální zahájení 17:00) Výbor

Napsat komentář